Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Netta Pierwsza – Oferty sprzedaży i najmu domów na Suwalszczyźnie

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Augustów

Uzdrowisko,Augustów(Netta Pierwsza + 9 km)

900 000 zł135 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dom z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Augustów

Augustów(Netta Pierwsza + 9 km)

429 000 zł250 m² 1 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Duży dom murowany, położony jest na działce o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Nowinka w województwie Podlaskim. Wieś Nowinka leży przy drodze wojewódzkiej 662, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pisanica

Pisanica(Netta Pierwsza + 22 km)

1 050 000 zł157 m² 6 687,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Sprzedam dwa domy na Mazurach. Na działce o powierzchni 3700m2, nr. geodezyjny działki 138/2. Dwa garaże, jeden zespolony z budynkiem mieszkalnym drugi wolnostojący. Budynek mieszkalny pow. 94m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczebra

Szczebra(Netta Pierwsza + 15 km)

720 000 zł178,47 m² 4 034,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, murowany dom jednorodzinny wybudowany metodą tradycyjną, położony w spokojnej, zielonej okolicy - bezpośrednio naprzeciwko lasu, z dogodnym dojazdem do Augustowa (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Kulesze

Kulesze(Netta Pierwsza + 21 km)

610 000 zł80 m² 7 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Nieruchomość z wielkim potencjałem położona na dużej działce we wsi Kulesze, gmina Kalinowo. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica, 100 m w linii prostej do jeziora,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Centrum,Mazurowo(Netta Pierwsza + 22 km)

599 000 zł121,54 m² 4 928,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 470 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Mazurowo, zaledwie kilka minut jazdy od Ełku. Dom o powierzchni 121,54 m (pół bliźniaka) usytuowany jest na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wypusty,Augustów(Netta Pierwsza + 9 km)

1 490 000 zł155 m² 9 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Komfortowy dom wolnostojący -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Romoty

Romoty(Netta Pierwsza + 17 km)

749 000 zł243,70 m² 3 073,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 814 m²

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Romoty w odległości około 300 m od Jeziora Białego, około 25 km od Ełku/20 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Skrodzkie

Skrodzkie(Netta Pierwsza + 21 km)